×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۹ آذر - ۱۴۰۲  
true
true
بازوان مرگ برافراشته شده در میدان پرتردد شهر: سعید باجلان


موقعیت خطرناک تاور ایستاده در ضلع جنوبی میدان ۲۲ بهمن (میدان کیو) خرم آباد، خطری بالقوه عابرین و راکبینی که در این منطقه تردد می کنند را هر لحظه تهدید می کند.

میدان ۲۲ بهمن شهر خرم آباد یکی از میدان های پرتردد شهر بوده که با وجود موقعیت مهم آن بعنوان یکی از خروجی های پرتردد به استانهای غربی کشور تبدیل شده است.

پروژه برج های دوقلو سالهاست بافراز و نشیب های متفاوت از حضور سرمایه گذار و رفت و آمدهای سیاسی مدیریت های ارشد استان، تا آغاز کلنگ زنی و تکمیل فازهای متفاوت آن بدون هیچ گونه حادثه خطرناکی مراحل تکمیل نهایی خود را طی کرده است. حال اینکه یک لحظه غفلت می تواند آبستن بروز حادثه ای تلخ و خطرناک (وجود بازوهای تاور خارج از محدوده ایمنی کارگاه ) باشد که جان شهروندان رو به مخاطره بیاندازد و پروژه به دلایل متفاوت از ریل تکمیل و تحویل خارج شود.

با توجه به اینكه از این دست اتفاقات ممکن است در لحظه به وقوع بپيوندد آیا مسئولین و کارشناسان مرتبط ناظر از معاونت عمرانی تا كارشناسان و ناظرین این پروژه و افسران پليس راهور و … احتمال هیچ گونه خطری را نداده و هیچ گونه بازدید ادواری از پروژه مذکور نداشته و ندارند؟

چرا نبايد مسئولان و کارشناسان مرتبط به فكر تامین امنیت لازم کارگاه در اين ناحیه پر ترافيك شهر باشند؟ یا اینکه با این قسم اتفاقات می بایست شاهد از دست دادن جان مردم در اين میدان شلوغ باشیم. به همين خاطر لازم است تا مسئولان ذیربط هر چه زودتر نسبت به تامین امنیت لازم کارگاه و تردد ایمن مردم و راکبین در این منطقه اقدام لازم را انجام داده تا شاهد هیچ گونه اتفاق ناگواری در شهرمان نباشیم.

در پایان توجه پیمانکار و ناظرین پروژه یاد شده را به مبحث دوازدهم ايمني و حفاظت كار در حين اجرا دفتر مقررات ملّي ساختمان ايران معطوف می دارم./ انتهای پیام

false
true
false
false
  1. رباطی

    درود بر شما تذکر بجایی بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false