×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
نظارت بر ۸۹۰ مزایده و مناقصه در لرستان به مبلغ ۲۱۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل بازرسی لرستان از نظارت بر ۸۹۶ مزایده و مناقصه این استان به مبلغ دو هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش پژواک لرستان، محمدرضا اشرف ظهر امروز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه در هر مجموعه ای سه موضوع به هم ارتباط دارند، مسئولیت، اختیار و پاسخ گویی اظهار داشت: هر مسئولی که قدرتی می گیرد باید پاسخگوی اختیارات خود باشد. در این راستا قانون گذار برای همه دستگاه ها حوزه نظارتی تعریف کرده است، اعم از حراست ها، بازرسی ها و…

وی با تاکید بر ارتقای کارآمدی و اثربخشی نظارت و بازرسی در مقابله با فساد برای حاکمیت قانون و در نهایت رضایتمندی مردم افزود: دو بخش نظارت و بازرسی را همواره دنبال می کنیم. عمده برنامه های ما بحث نظارتی و پیشگیرانه است.

مدیرکل بازرسی لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته ۱,۸۸۵ میلیارد تومان مناقصات و ۲۵۷ میلیارد مزایده نظارت شده اند، ادامه داد: بر روی ۸۹۶ مزایده و مناقصه به مبلغ ۲,۱۴۳ میلیارد نظارت حضوری و سامانه ای داشته ایم که از این تعداد ۱۳۸ میلیارد تومان شامل ۳۵ فقره مزایده و مناقصه لغو و تجدید شد.

اشرف با بیان اینکه در حین انجام مزایده ها و مناقصات نیز تذکرات شفاهی و کتبی داده ایم، تصریح کرد: سامانه ۱۳۶ تلفن گویا راه اندازی شده که از طریق آن ۱۵۲۴ مورد شکایات و اعلامات واصل شده و ۱۱۰۰ فقره رسیدگی شده است.

وی با تاکید بر اینکه ۵۱ میلیارد تومان استرداد وجوه به حساب دولت و جلوگیری از تضییع حقوق دولتی داشته ایم، افزود :۴۸۳ هکتار رفع تصرفات اراضی ملی نیز شده است.

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false