×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
آیا برای مهریه باید مالیات داد؟

به گزارش پایگاه خبری پژواک لرستان به نقل ازتسنیم/ سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: مهریه طبق قانون، معاف از مالیات است.داود خدابنده مدیرکل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: «مهریه به موجب ماده ۱۴۴ قانون مالیات های مستقیم معاف از مالیات است.ماده ۱۴۴- جهیزیه منقول و مهریه اعم از منقول و غیر منقول از پرداخت مالیات معاف است.»

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false