×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
نیمی از کادر درمان استان لرستان واکسینه شدندبه گزارش پایگاه خبری پژواک لرستان/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تاکنون بیش از ۸ هزار دوز واکسن کرونا در لرستان تزریق و نزدیک به ۵۰ درصد از کادر درمان استان واکسینه شده‌اند.

صالح آزادبخت، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهارداشت: از ابتدای شروع تزریق واکسن کرونا در لرستان تا صبح امروز در مجموع ۸ هزار و ۵۲۷ دوز تزریق شده است که از این تعداد ۴ هزار و ۲۱۹ دوز مورد استفاده کادر درمان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه تاکنون ۳۴۱ دوز از واکسن کرونا برای کارکنان اورژانس ۱۱۵ و ۱۶۵ دوز برای سالمندان بهزیستی تزریق شده است افزود: تاکنون جانبازان ۳۶۵ دوز، پاکبانان ۵۷۷ دوز و کارکنان آرامستان‌ها ۲۳۱ دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه تاکنون ۲۳۶ دوز واکسن کرونا برای اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تزریق شده است عنوان کرد: کارکنان بهداشت ۹۸۷ دوز واکسن، نظام پزشکی خرم‌آباد ۳۱۱ دوز و نظام پزشکی سایر شهرستان‌های استان نیز ۱۸۹ دوز دریافت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه محموله جدید واکسن کرونا هفته آینده وارد لرستان می‌شود بیان کرد: فعلا اولویت تزریق این واکسن با کادر درمان است و تمام تلاش ما این است که تمامی نیروهای کادر درمان( به استثنای پرسنلی که تمایلی به دریافت واکسن ندارند) طی یک تا دو هفته آینده واکسینه شوند.
آزادبخت با بیان اینکه محموله جدید واکسن کرونا که هفته آینده وارد استان می‌شود فقط برای کادر درمان استفاده می‌شود خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز نزدیک به ۵۰ درصد از کارکنان حوزه درمان واکسینه شده‌اند و پس از واکسیناسیون کادر درمان افراد پرخطر در اولویت دریافت کرونا قرار می‌گیرند.تسنیم/Mr

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false