×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
وعده افتتاح بیمارستان نیایش برای ۲ سال دیگربه گزارش پایگاه خبری پژواک لرستان/ عملیات اجرایی پروژه بیمارستان «نیایش» خرم آباد با ظرفیت ۵۱۵ تختخواب، حدود دو سال متوقف مانده بود که به گفته مسئولان و اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار، زمینه ادامه کار در آن شروع خواهد شد.

افزایش ظرفیت تخت خوابی بیمارستان
مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در این رابطه گفت: تکمیل بیمارستان «نیایش» سال‌ها است که دغدغه مردم است.
وی با بیان اینکه این بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی است عنوان کرد: بیمارستان «نیایش» جایگزین بیمارستان «شهدای عشایر» قرار است شود و امیدواریم که حتی ما بتوانیم بیمارستان شهدای عشایر را نیز حفظ کنیم.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ظرفیت این بیمارستان ابتدا ۲۵۰ تختخواب بود تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته با معاون وزیر و در بودجه به عنوان ۵۱۵ تختخواب مصوب شد.

وعده افتتاح بیمارستان ظرف ۲ سال آینده
ویسکرمی بیان داشت: چالشی بین قرارگاه خاتم و همچنین دانشگاه علوم پزشکی در رابطه با تأمین اعتبار این پروژه وجود داشت، حتی تا نزدیکی فسخ قرار داده آن کار پیش رفت.
وی با بیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته در وزارت خانه و همچنین قرارگاه خاتم، ۲۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه در نظر گرفته شده و بحث واگذاری املاک دانشگاه فعلاً منتفی شده است افزود: قرارگاه نیز در این پروژه فعال شده است.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امیدواریم این بیمارستان ظرف دو سال آینده به مرحله بهره برداری برسد گفت: در مدت ساخت این بیمارستان، حدود ۳۰۰ فرصت شغلی و بعد از بهره برداری از آن نیز صدها نفر اعم از کادر درمانی، خدماتی و… در این بیمارستان مشغول به کار خواهند شد.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد اعتبار برای پروژه
محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز در این رابطه گفت: با پیگیری‌های حوزه توسعه دانشگاه، حمایت استاندار و نمایندگان بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی خرم آباد دارای اعتبار پایدار شد.
وی عنوان کرد: مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان از بودجه دولت برای این بیمارستان اختصاص داده شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان داشت: امیدواریم امسال و سال آینده روند بسیار جدی در ساخت این بیمارستان را شاهد باشیم.
نیکبخت، گفت: امیدواریم با هزینه این ۲۰۰ میلیارد تومان بیمارستان به مراحل نسبتاً نهایی برسد.Mr/مهر

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false