×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳  
true
true
پلنگ‌ها و دایناسورها: بهزاد مومنی مقدم

گویا فقط ما زیادی بودیم…
صحنه انتخابات خرم‌آباد کم‌کم دارد بازیگرانش را رو می‌کند.
برخی سال‌هاست بازی می‌کنند!
برخی بارهاست بازی می‌خورند!
برخی هم به بازی راه داده نشدند تا عرصه این رقابت پرشور که می‌رفت با حضور جوانان بی‌آلایش این سرزمین به میدانی به یادماندنی تبدیل شود، به آوردگاه کاندیداهایی در نقش پلنگ‌ها و دایناسورها تبدیل گردد.
پلنگی‌هایی که گویی آخرین و تنها راه ملت برای فرار از استیلای ویرانگر و خلل‌ناپذیر انحصارطلبان هستند و دایناسورهایی که مگر عصر یخبندان دیگری بتواند آن‌ها را از عرصه نمایندگی این مرز و بوم محو و منقرض نماید.

و اما روزی که گذشت سومین روز از دهه مبارک فجر؛ روز «جوانان انقلابی، مجاهدت علمی و امیدآفرینی» بود!!
جوان! انقلاب! علم! امید!
چه عبارات شیرین و چه آرمان‌های نغزی به جرم هم‌قافیه نبودن با شعارهای کاغذی بی‌وزن و نظم‌تان به فراموشی سپرده می‌شوند و چه اندیشه‌ها که در برهوت امید، منفعلانه چشم به تقویم حوادث دوخته‌اند. چه جوان‌ها که آمده‌اند تا این بار انقلابی عمل کنند و با سلاح علم و امید به پیکار آداب کهنه و عادات غلط بروند و به وسع خود نظام و کشورشان را از فساد و رخوت و جهالت بپیرایند و چه پیران که به امید شور و توان جوانان برومند‌شان امیدوارند تا مگر نقشی نو درافتد و آمال از دست رفته را در آینه جوانی فرزندانشان ببینند.

اما نه! ما اشتباه نمی‌کنیم! دست رد شما به سینه این جوانان و مردم زجرکشیده، دست رد میهن و نظام نیست. کسی هم قرار نیست کم بیاورد و کوتاه بیاید. هرگز از احقاق حقوق این مردم دست نخواهم کشید و تا آخرین نفس، مطالبه مردمانی که در طول این سال‌ها با امید و اطمینان، مرا در این راه همراهی کردند را پیگیری خواهم کرد. حتماً کسانی هستند که صدای این مردم را بشنود و به یاری‌شان بشتابند.
اینک به عنوان فرزند این ملت، در پیشگاه خداوند قادر متعال با مردم شریف و نجیب عهد می‌بندم هرگز مصالحتان را به دنیای زبون سیاسی‌کاری و منفعت‌طلبی نفروشم و اگر لازم شد در این راه، جان و مال و آبرویم را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم شما نمایم.
من به عنوان یک نفر از همین ملّت و به نمایندگی از همین جوانان مطالبه‌گر اعلام می‌کنم. دیگر زمان شعارهای فریبکارانه و حقه‌های تبلیغاتی تمام شده است. ما تاب تحمل یک دوره دیگر فراموشی و رکود و بی‌صدایی را نداریم.
دیگر صدرنشینی لرستان در جداول و نمودارهای بیکاری و فقر و مهاجرت و تورم و رکود را تحمل نخواهیم کرد و نشان خواهیم داد که همه ترفندها و توطئه‌هایتان در برابر دریای عزم این مردم و جوانان قایق پوسیده‌ای بیش نیست.
به مردم شریف حوزه انتخابیه خرم‌آباد، چگنی و بخش‌های تابعه نیز اطمینان می‌دهم که تا آخرین لحظات پیگیر استیفای حقوق شما خواهم بود و این مسئله را از مجاری قانونی پیگیری خواهم نمود.
به فضل الهی امیدوارم و ایمان دارم در این مسیر دعای خیر شما راه‌گشا خواهد بود.

بهزاد مومنی مقدم
چهاردهم بهمن ۹۸

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false