×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ فروردین - ۱۴۰۲  
true
true
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در پی درگذشت سه تن از فرهنگیان فقید استان

علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در پیامی درگذشت دو همکار فرهنگی مرحوم هدایت صادقی و مرحوم نعمت فولادوند و فرهنگی بازنشسته مرحوم محمد حسین جوانمرد را به مردم شریف لرستان به ویزه جامعه علمی، فرهنگیان و دانش آموزان استان تسلیت و تعزیت گفت.
متن پیام تسلیت علیرضا نخعی به این شرح می باشد:

انالله و اناالیه راجعون
خبر درگذشت ناباورانه همکاران گرانقدر و ارجمندمان مرحوم هدایت صادقی، مرحوم نعمت فولادوند و مرحوم محمدحسین جوانمرد موجب تالم و تاثر فراوان گردید.
بی شک جای خالی این عزیزان سفر کرده، خاطر جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان را مغموم و مکدر نمود چرا که خدمات آنان در توسعه فرهنگ و نشر علم و دانش و آموزش فرزندان این دیار مصداق بارز باقیات و صالحاتی است که به اعتبار خالصانه و خدایی بودن به صفت بقا متصف بوده و تمامی خدمات علمی و فرهنگی ماندگار آنان از اذهان مردم شریف و باصفای دیار لرستان هیچگاه از یاد نخواهد رفت.
اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهنگیان و دانش آموزان لرستان با ابراز مراتب تسلیت و همدردی با خانواده های داغدار صادقی، فولادوند و جوانمرد و سایر بازماندگان ایشان، از پروردگار متعال همجواری روح عزیزان سفر کرده را با اولیاا… مسئلت نموده و امید آنکه ملت سرافراز ایران این ایام را نیز با رعایت بیش از پیش موازین بهداشتی و همچنین تلاش خدمتگزاران مردم بخصوص جهادگران صف مقدم حوزه درمان و پزشکی به زود و با توکل بر خدا پشت سر خواهند گذاشت.

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false